Markalarımız

Huntsman

Epoksi Kimyevi Ürünler 2008 yılında kurulmuş, konusunda uzman teknik personeli ve geniş ürün yelpazesi ile uygulama ve teknik konularda da müşterilerine destek vermektedir. EPOKS Kimyevi Ürünler, sektörde 10 yılı aşkın bir tecrübenin, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

h1

Araldite

Huntsman Araldite, dünya genelinde kimyasal yapıştırıcı üreticisi olarak yaklaşık 12.000 çalışanı ve kapsamlı distribütör ağı ile dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyet göstermektedir. 60 yılı aşkın tecrübesiyle epoksi yapıştırıcıların ve endüstriyel yapıştırıcıların öncüsü olan Huntsman Araldite, mühendislikteki yeni zorlukları karşılamak için bir dizi yapıştırıcı geliştirmiştir.

Yüzey kaplama sektöründe üretici firmanın onayladığı tek yetkili ve güvenilir firma, Nis Epoksi Kaplama Sistemleri İnş. ve San. Ltd.’dir.

Epoksi yüzey kaplama sistemlerinde Huntsman (eski adı ile Ciba) denetiminde kaliteli uygulama yapılmaktadır.

Araldite yüzey kaplamaları ile hijyenik ve steril şartlar altında çalışılan ortamlarda mükemmel sonuçlar alınır ve uzun ömürlü kullanım sağlanır.